Расписание тренировок Viru Sputnik 10 - 16 декабря

1998-2001 2004-2007 2008-2010 2011-2013
Понедельник 20.30 -22.00 лёд 16.45-17.45 лёд 18.00-19.00 лёд 19.15-20.15 лёд
Вторник 19.45 -22.30 лёд 17.30-18.30 зал выходной выходной
Среда 20.30 -22.00 лёд 19.15 kl "D" VS - Narva 16.45-17.45 лёд 16.45-17.45 лёд
Четверг 19.45-22.00 лёд выходной 17.30-18.30 зал 18.30-19.30 зал
Пятница 20.30-22.00 земля 16.45-17.45 лёд 19.15-20.15 лёд 19.15-20.15 лёд
Суббота 16.30-18.00 земля выходной kl Е Vipers - VS 16.30 выезд 11.15 kl G2 сбор команды, тур в К-Ярве
Воскресенье выходной 9.30-10.45лёд kl F2  Vipers black - VS 14.10 выходной
выезд в 11.00
15.12.2018 17.00 kl Е Viking/VS - Everest Tondiraba

 


Расписание занятий в холле Кохтла-Ярве.

10.12.2018.a. 11.12.2018.a. 12.12.2018.a. 13.12.2018.a. 14.12.2018.a. 15.12.2018.a. 16.12.2018.a.
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
8.15.- 9.15. 8.15.- 9.15
U/K ICE-WAY S/K VETERAN
9.15.- 10.30.
JÄRVE VENE 9.15.- 10.45. 9.30.- 10.45.
10.15.- 11.30. GÜMNAASIUM U/K ICE-WAY VIRU SPUTNIK
JÄRVE VENE
11.15.- 12.30. 11.15.- 12.30. GÜMNAASIUM 11.15.- 12.30. 11.00.- 12.00. 11.00.- 12.00.
JÄRVE VENE JÄRVE VENE JÄRVE VENE LIUVÄLI LIUVÄLI
GÜMNAASIUM GÜMNAASIUM 11.30.- 12.30. GÜMNAASIUM 12.15.- 13.15. 12.30.-13.30. 12.30.-14.00.
U/K ICE-WAY JÄRVE VENE KL"G"11/12.s.a. SILLAMÄE
GÜMNAASIUM VIRU SPUTNIK VANALINNA
13.30.- 14.45. 13.30.- 14.30. 13.30.- 14.30. 13.30.- 14.30. 13.30.- 14.30. PANTER'Must" KOOL
JÄRVE VENE L/A "PÄÄSUKE" L/A"KARUKE" L/A "PÄÄSUKE" L/A "KARUKE" 12.30.- 13.30.
GÜMNAASIUM L/A "ALJONUSKA" L/A"PÄÄSUKE" L/A "ALJONUSKA" L/A "KIRJU-MIRJU" KAJAKAS
HC EVEREST HC EVEREST PANTER "Punane" 14.15.- 15.30.
13.30.- 14.30. HC EVEREST
14.45.-15.45. 14.45.- 15.45. 14.45.- 16.30. KL"G-2"
U/K ICE-WAY 15.00.- 16.30. U/K ICE-WAY U/K ICE-WAY VIRU SPUTNIK 15.45.- 16.45.
U/K DIANA PANTER"Punane" VIRU SPUTNIK
U/K ICE-WAY 13.30.- 14.30. HC EVEREST
16.45.- 17.45. 16.00.- 17.00. 16.45.- 17.45. 16.00.- 17.00. 16.45.- 17.45. KAJAKAS
VIRU SPUTNIK S/K VETERAN VIRU SPUTNIK S/K VETERAN VIRU SPUTNIK PANTER"Must"
15.15.- 16.45.
17.15.- 18.15. 17.15.- 18.15. HC EVEREST(N) 17.00.- 18.15.
HC EVEREST HC EVEREST ROOSA PANTER H/K KEEMIK
17.00.-18.15.
H/K BARSY
18.00.- 19.00. 18.00.- 19.00. 18.30.- 19.30. 18.00.- 19.00. 18.30.- 19.30. 18.30.- 19.30.
VIRU SPUTNIK HC EVEREST HC EVEREST U/K ICE-WAY LIUVÄLI LIUVÄLI
(mehed) 19.30.- 20.15.
U/K ICE-WAY
19.15.- 20.15. 18.30.-19.30. 19.15.- 20.45. HC EVEREST 19.15.- 20.15.
VIRU SPUTNIK KL "F" 07-08 KL"D" 05/06.s.a. (Naised) VIRU SPUTNIK
Everest- Viru Sputnik VIRU SPUTNIK
20.30.- 21.30. PSK 20.30.- 21.30. 20.30.- 21.45. 20.00.- 21.30. 20.00.- 21.15.
H/K VETERAN Everest 1/2 väljak (Narva) H/K VETERAN HC EVEREST U/K DIANA HC V.V.S.
 19.45-20.45 (mehed) (Harrastajad) (Harrastajad)
Everest MEHED 21.00.- 22.00. 21.45.- 23.00. 22.00.- 23.00.
21.00- 22.15. H/K KEEMIK HC V.V.S. U/K ICE-WAY
 HC V.V.S. (Harrastajad)

Добавить комментарий

2005-2019 ViruSputnik.ee | Hosting ViruHost.eu | Design CompLand