Партнёры

ALSIFOR  FERRAINVEST REMEKSI KESKUS |  ALEX HOTELL  SUURKÖÖGID 

TAVERN AŠOT

Legion 2019/2020 (Updated 22 September)

  Season 18/19      
  Will Change Soon      
  New      
         
  Virjassov Nikolai HC RUS Veliky Novgorod Jeti 04 / Jeti 09 20.01.1959
  Valiullin Eduard HC BLR Zhlobin Metallurg 28.11.1966
  Kull Toomas   RUS (Gen. Director) HK Rostov (Russia 2) 16.02.1975
  Rodin Dmitri AC EST Estonia NT (Preparation Level) 25.02.1975
  Suursoo Toivo HC   13.11.1975
  Kiritševski Ilja HC FIN Lohja HAKI U17 17.07.1981
  Makarenkov Vitali AC FIN Lohja HAKI U17 22.12.1981
  Kolpakov Kirill HC SWE Nynäshamns IF 2011 19.07.1982
  Konõšev Denis HC SWE Spånga 2009 24.03.1983
  Petrov Alexander F ITA Torre Pellice ValpEagle (Italy 2) 25.05.1983
  Petšonkin Ruslan   ISS Hockey – Scouting Services 02.06.1984
  Semjonov Maksim F FIN Tuusula TuusKi (Finland 4) 21.09.1985
  Bazanov Ivan F NOR Grüner 2 (Norway 3) 25.03.1986
  Ossipov Aleksander D SWE Borås HC (Sweden 3) 07.08.1987
  Sibirtsev Aleksei F SWE Borås HC (Sweden 3) 05.12.1987
  Andrejev Roman F SWE Borås HC (Sweden 3) 05.06.1990
  Mäkinen Allan G FIN Kotka Piranhas (Finland 5) 11.02.1988
  Bobkov Valeri F RUS Feniks RTHL + (AC) Moscow Dynamo 09 24.06.1989
  Kolossov Alexander AC CAN (+GC) Notre Dame Argos Midget AA 07.02.1990
  Rajevski Mark SWE Trelleborgs Viking 29.03.1990
  Mölder Uku HC FIN Espoo Joukkue IF (Finland 5) 17.04.1990
  Minin Artjom D FIN INJURED 22.09.1990
  Koitmaa Villem-Henrik G BEL Mechelen Golden Sharks (BeNeLiga) 03.10.1990
  Lukats Jan F GER EHC Bad Aibling (Germany 5) 02.03.1991
  Shumikhin Roman G FRA Titans de Colmar (France 3) 09.06.1991
  Embrich Riho F FRA Toulouse-Blagnac (France 3) 10.03.1993
  Gornostajev Artjom F FIN INJURED till 2020 17.08.1993
  Rooba Robert F FIN Jyväskylä JYP (Finland 1) till 2021 02.09.1993
  Laan Livars D LAT INJURED 01.11.1993
  Maier Alexander D GER Dresden Devils (Germany 5) 06.07.1994
  Usov Christopher F NOR Halden Comet (Norway 2) 27.01.1995
  Russ Ragnar-Hindrek F SWE Lenhovda IF (Sweden 5) 31.01.1995
  Ljubobratets Konstantin F GER Bremen Weserstars (Germany 4) 18.05.1995
  Vasjonkin Vadim F USA Buffalo State College NCAA 3 30.04.1996
  Fursa Daniil F UKR Kremenchuk (Ukraina 1) 06.01.1997
  Sverdlov Valentin F USA Castleton University NCAA3 06.03.1997
  Teppan Risto F FIN Paimio PKS (Finland 5) 10.04.1997
  Smirnov Nikita F FIN Kauniainen GrIFK (Finland 4) 24.06.1997
  Stetski Ruslan D AUT Vienna University Totonka 28.09.1997
  Kato Andres D FIN Raahe-Kiekko (Finland 3) 16.11.1997
  Valjaikin Bogdan G SWE Överkalix IF (Sweden 4) 27.11.1997
  Viitanen Mark F FIN Turku TUTO (Finland 2) 04.04.1998
  Kozõrev Nikita F USA Buffalo State College NCAA 3 08.06.1998
  Nestertšuk Vladimir F FIN Järvenpää Haukat (Finland 3) 06.12.1998
  Linde Andre F FIN Järvenpää Haukat (Finland 3) 26.01.1999
  Laanemets Gustav F SWE Göteborgs IK (Sweden 5) 27.02.1999
  Slessarevski Eduard D FIN Helsinki Jokerit U20 SM 16.03.1999
  Arrak Robert F AUT EC Salzburg 2 (AlpsHL / Austria 2) 01.04.1999
  Hast Fabian F NOR Tønsberg Vikings (Norway 2) 27.02.1999
  Baranchukov Grigory D RUS Moscow Chyornye Vorony MSHL 19.06.1999
  Murashko Anton D RUS St. Petersburg Pallada SPB MV 04.09.1999
  Svartbro Emil F USA Utica Jr. Comets 11.07.1999
  (FIN/EST) Mölder Conrad G FIN Turku TUTO Hockey (Finland 2) 06.10.1999
  Elias Saar G SWE Kristianstads IK U20 27.01.2000
  Soovik Oliver G USA El Paso Rhinos 29.01.2000
  Jõgi Kristofer F FIN Turku TUTO Hockey U20 06.03.2000
  Šaškin Denis F FIN Joensuu Jokipojat U20 16.03.2000
  Kombe Kristjan F FIN Hämeenlinna HPK (Finland 1) 28.03.2000
  Motskevitšus Artur F USA Charlotte Rush 31.03.2000
  Teor Mark G LAT Riga IHS/Prizma (Latvia 2) 12.04.2000
  Jürgens Morten Arantez F FIN Mikkeli Jukurit U20 SM 17.04.2000
  Laosma Hendrik-Paul D USA Tyngsboro Islanders NCDC 20.04.2000
  Rae Andrei F HUN Budapest MAC U21 21.04.2000
  Shelkov Ivan D DEN Rødovre U20 27.04.2000
  Aleksandrov Artemi F FIN Helsinki Jokerit U20 SM 28.08.2000
  Linnumäe Pätrik F CAN Almaguin Spartans GMHL 27.04.2000
  Sakhokiya Otar F RUS St.Petersburg SKA-1946 MHL 10.05.2000
  Jõgi Christopher-Kullervo G FIN Turku TUTO Hockey U20 SM 16.06.2000
  Kiik Rasmus F FIN Turku TUTO Hockey U20 SM 18.11.2000
  Lodeikin Kirill F USA New Jersey Rockets 05.01.2001
  Appelberg Marcus F SWE Huddinge IK J20 09.01.2001
  Puzakov Nikita F FIN Turku TUTO Hockey U20 SM 14.01.2001
  Anufrijev Artjom D FIN Jyväskylä JYP U18 19.02.2001
  Kivisikk Markus James F USA TPH Thunder U18 20.03.2001
  Jansson Tommy D SWE Huddinge IK U20 03.04.2001
  Berezhonov Maksim F RUS Yaroslavl Loko MHL 11.04.2001
  Ebber Aleksander D FIN Järvenpää KJT Haukat Akat. U20 16.07.2001
  Kuivanen Maks F FIN Karhu-Kissat U20 SM 30.07.2001
  Savenkov Dilan D USA Kenai River Brown Bears NAHL 06.08.2001
  Tahk Carter G CAN Saginaw Spirit OHL 27.10.2001
  Filippenko Nikita F RUS St.Petersburg Dinamo Junior 09.01.2002
  Mürkel Robin Harly F FIN Helsinki Karhu-Kissat U18 25.01.2002
  Babchenko Konstantin D FIN Turku TUTO Hockey U18 02.02.2002
  Grigorjev Ilja D FIN Lohja HAKI U18 05.03.2002
  Fedorovitš Nikita F FIN Lohja HAKI (Finland 4) 22.06.2002
  Kulintsev Daniil D FIN Lappeenranta SaiPa U18 21.07.2002
  Terpinskiy Arthur F AUT Okanagan HC Europe U18 EBJL 12.08.2002
  Jaansoo Eduard F CAN Ontario Elgin-Middlesex Chiefs 12.09.2002
  Pratka Alexander G SUI Hasle Brandis U20 07.11.2002
  Kiil Kevin D FIN Lohja HAKI U18 03.10.2002
  Hämarsalu Marcus G FIN Helsinki Viikingit U18 05.12.2002
  (W) Šaškina Kristi F RUS Nizhny Novgorod Skif / Russia U18 09.01.2003
  Filjov Ilja F FIN Lohja HAKI U17 09.01.2003
  Ljubobratets Maksim F FIN Helsinki Viikingit U17 02.02.2003
  Sinkkonen Veikko F FIN Kouvola KooKoo U18 17.03.2003
  Aznibakiyev Renat G RUS St.Petersburg Nevskii 31.03.2003
  Virro Henrik G FIN Karhu-Kissat U18 SM 30.04.2003
  Jõgi Klaus Kaspar F FIN Espoo Blues U18 SM 18.05.2003
  Ossipov Robert D FIN Lahti Pelicans U18 SM 02.07.2003
  Lovkov Maksim F RUS St.Petersburg Dinamo 09.07.2003
  Reinsalu Kevin D FIN Kerava KJT Haukat U17 27.07.2003
  Schmerling Martin D FIN Helsinki Viikingit U18 04.04.2002
  Schmerling Robert Brandon F FIN Helsinki Viikingit U17 22.09.2003
  Aganezov Fjodor G RUS Veliky Novgorod Jeti 2004 29.01.2004
  Azarov Savva D FIN Lohja HAKI U17 23.04.2004
  Vladimirov Georg G RUS St.Petersburg SKA Varjagi 23.02.2005
  Tamm Georg F FIN Vantaa EVU 04.09.2005
  Lodeikin Jelissei F FIN Helsinki HJK 14.11.2005
  Borovkov Makar F FIN Helsinki HJK 30.05.2006
  Vesselov Matvei G RUS St.Petersburg Chyornye Berety 15.09.2007
  Žurav Platon F RUS Veliky Novgorod Jeti 15.01.2009
  Novikov Jaroslav F SWE Malmbergets AIF 27.07.2009

Добавить комментарий

2005-2019 ViruSputnik.ee | Hosting ViruHost.eu | Design CompLand