Estonia 2019 Long List (updated 16.04.)

3 GK + 9 D + 20 F

1 Koitmaa Villem-Henrik G HUN Budapest Vasas HUN-1 03.10.1990
29 Shumikhin Roman G FRA Colmar Titans FRA-3 09.06.1991
30 Jõgi Christopher-Kullervo G FIN Kerava KJT Haukat U18 16.06.2000
2 + Anufrijev Artjom D FIN Kerava KJT Haukat U18 19.02.2001
16 Urushev Ilja D FRA Colmar Titans FRA-3 16.06.1987
27 Ossipov Aleksander D SWE Borås SWE-4 07.08.1987
- Kato Andres D FIN Raahe-Kiekko FIN-3 16.11.1997
5 Slessarevski Eduard D FIN Järvenpää Haukat FIN-3 / KJT U20 16.03.1999
6 Kerna Silver D EST Tallinn Viking 13.08.1994
25 Švarõgin Filipp D EST Tallinn Viking 28.01.1987
7 Novikov Saveli D EST Tallinn Viking 22.05.1999
21 Sorokin Jaanus D EST Tartu Välk 494 09.02.1986
28 Lahesalu Lauri D No Team 29.03.1979
22 Makrov Andrei F No Team 14.12.1979
10 Sibirtsev Aleksei F SWE Borås SWE-4 05.12.1987
12 Andrejev Roman F SWE Borås SWE-4 05.06.1990
24 Petrov Alexander F ITA Milano Rossoblu AUT-2 25.05.1983
19 Embrich Riho F FRA Toulouse-Blagnac FRA-3 10.03.1993
8 Rooba Robert F FIN Jyväskylä JYP FIN-1 02.09.1993
15 Arrak Robert F FIN Vaasa Sport FIN-1 / Sport U20 SM 01.04.1999
9 Vasjonkin Vadim F USA Buffalo State College NCAA 3 30.04.1996
26 Fursa Daniil F UKR Kremenchuk UKR-1 06.01.1997
3 Usov Christopher F SWE Åker/Strängnäs SWE-4 27.01.1995
23 Viitanen Mark F FIN Heinola Peliitat FIN-2 04.04.1998
Koll Harri F USA Oklahoma City Jr. Blazers WSHL 12.03.1998
18 Parras Kevin F EST Tartu Välk 494 04.01.1992
20 Võrang Mihkel F EST Tartu Välk 494 10.03.1990
39 Linde Andre F FIN Järvenpää KJT Haukat U20 26.01.1999
4 Jõgi Kristofer F FIN Turku TUTO Hockey U20 SM 06.03.2000
49 Kiik Rasmus F FIN Turku TUTO Hockey U20 SM 18.11.2000
17 Jürgens Morten Arantez F FIN Mikkeli Jukurit U20 SM 17.04.2000
13 Aleksandrov Artemi F SWE Ängelholm Rögle U20 SuperElit 28.08.2000
- Svartbro Emil  redcrossico F SWE Djurgårdens U20 SuperElit 11.07.1999
37 Hast Fabian F SWE Halmstad Hammers SWE-3 / U20 SE 27.02.1999
Tupamäki Jussi HC FIN 30.11.1977
Eerme Märt AC EST 27.02.1987
Rodin Dmitri AC EST 25.02.1975
Pekkarinen Janne GC FIN 13.07.1987
Rooba Jüri GM EST 03.10.1964
Allen Petri EM FIN 05.07.1970
Kumm Martin DR EST 21.01.1985
Papp Oliver PH EST 07.10.1987
Kirtsi Maarja MD EST 12.09.1986

Комментарии  

#1 Funatik 16.04.2019 01:30
Кто такой Ануфриев?
Цитировать
#2 ahtikullervo 17.04.2019 00:15
U20 ja U18 esimese kaitsepaari kaitsemängija. Eelmise hooaja Soome B2 SM-liiga meister. Lefti poole mängumees.
Цитировать

Добавить комментарий

2005-2019 ViruSputnik.ee | Hosting ViruHost.eu | Design CompLand