13.02. Tallinn Jeti. Aruküla - Pärnu 6:8

17.02. Tallinn Jeti. Aruküla - Uudeküla 5:1

27.02. Viljandi. Valga - Pärnu 12:4

27.02. Viljandi. Rõuge - Äksi 0:6

Комментарии

#1 Jaan Ahi 17.01.2016 20:34
Uudeküla - Äksi39 mängu lõpptulemus 5:5 Vastavalt võistlusjuhendile: võit 2, viik 1 ja kaotus 0 punkti. Viigi korral karistusviskeid juhendi järgi ei visata.
Цитировать
#2 Tohoh 17.01.2016 20:39
oot oot,kas Jaan Ahi teeb omi reegleid?Pole viike ja pole 2 minutilisi karistusi loodusliigas olnud läbi aegade.
Цитировать
#3 Jaan Ahi 19.01.2016 11:54
Uudeküla-Äksi mängu tulemus 5:5(5:0,0:2,0:3). Kuna võistlusjuhendis on kirjas võit annab 2, viik 1 ja kaotus 0 punkti. Mängureeglites (määrustikus) ei ole kirjas, et viigi korral visatakse karistusviskeid. Suurvõistluste puhul on see punkt lisatud võistlusjuhendisse ja võistluste juhend on see, mis seab tingimused. Mis puutub läbi aegade, et loodusliigas on olnud teisiti, siis 2016. a meistrivõistlustel juhendis on selline formeering ja selle järgi ka mängitakse.

#6 Tohoh 24.01.2016 17:07
Miks Sa siis tegin võistlusjuhendi Tallinna harrastajate järgi kus 50 minutiga peab mäng mängitud saama,et jääpuhastuseks plats tühi on? Siin kõigil oma jää ja aeg pole piiritletud minuti pealt.Teinekord arute meeskondadega enne läbi asjad kui midagi tegema asud.Loodusväljakute jaoks ongi see turniir ainus SUURVÕISTLUS hooajal ja võitja peab selguma kohapeal mitte mingites matemaatilistes paberites.